Home / Om oss / Hvem vi er

Hvem vi er

Våre medarbeiderne våre som gjør en forskjell.

Lær mer om medarbeiderne våre

Det er medarbeiderne våre som gjør oss til det vi er. AddSecure består av mer enn 450 engasjerte og motiverte medarbeidere som kontinuerlig bringer selskapet videre med nye ideer og løsninger til nytte for kundene våre. Det som forener oss, er et sterkt ønske om å tilby løsninger og kommunikasjon for en tryggere og smartere verden. Vi er stolte av virksomhetens nordiske røtter, og er opptatt av å drive selskapet på en åpen og transparent måte overalt i verden.

Les korte intervjuer med noen av teammedlemmene våre her.

 

Møt konsernledergruppen

Selskapet vårt ledes av en kunnskapsrik og erfaren konsernledergruppe, som hjelper oss med å realisere vår visjon om en tryggere og smartere verden. Vi har en flat organisasjon, med lydhøre ledere som vet hva som rører seg i virksomheten og i markedene.

 

 

Stefan Albertsson

Chief Executive Officer

stefan.albertsson@addsecure.com

Ståle Moe

Deputy Chief Executive Officer

stale.moe@addsecure.com

Liljana Vall

Chief of People and Culture

liljana.vall@addsecure.com

Anna Börjesson

Chief Marketing Officer

anna.borjesson@addsecure.com

Rasmus Pedersen

Chief Financial Officer

rasmus.pedersen@addsecure.com

Krister Tånneryd

Chief Operating Officer

krister.tanneryd@addsecure.com

Magnus Lengdell

Chief Technology Officer and Head of Smart Alarms

magnus.lengdell@addsecure.com

Nils Kjölhede

Head of Mergers & Acquisitions

nils.kjolhede@addsecure.com

Sten Olsson

Head of Corporate Development

sten.olsson@addsecure.com

Mats Genberg

Head of Smart Rescue and Smart Grids

mats.genberg@addsecure.com

Johan Frilund

CEO Smart Transport

johan.frilund@addsecure.com

Marcus Gustring

CEO Offentlig Säkerhet

marcus.gustring@addsecure.com

Våre eiere

Våre eier er hovedsakelig Funds managed by Castik Capital, et europeisk private equity fond med en langsiktig tilnærming til verdiskapning. Minoritetsaksjonærer er Abry Partners og vår egen konsernledergruppe.

 

 

 

Vi sikrer data og kritisk kommunikasjon i en oppkoblet verden