Home / Om oss / Hvem vi er

Hvem vi er

Det er våre medarbeiderne som gjør en forskjell.

Lær mer om medarbeiderne våre

Det er medarbeiderne våre som gjør oss til det vi er. AddSecure består av mer enn 550 engasjerte og motiverte medarbeidere som kontinuerlig bringer selskapet videre med nye ideer og løsninger til nytte for kundene våre. Det som forener oss, er et sterkt ønske om å tilby løsninger og kommunikasjon for en tryggere og smartere verden. Vi er stolte av virksomhetens nordiske røtter, og er opptatt av å drive selskapet på en åpen og transparent måte overalt i verden.

Les korte intervjuer med noen av teammedlemmene våre her.

 

Møt AddSecure konsernledergruppen

Selskapet vårt ledes av en kunnskapsrik og erfaren konsernledergruppe, som hjelper oss med å realisere vår visjon om en tryggere og smartere verden. Vi har en flat organisasjon, med lydhøre ledere som vet hva som rører seg i virksomheten og i markedene.

 

 

Stefan Albertsson

Chief Executive Officer

stefan.albertsson@addsecure.com

Ståle Moe

VP AddSecure & President Smart Care

stale.moe@addsecure.com

Liljana Vall

Chief People & Culture Officer

liljana.vall@addsecure.com

Anna Börjesson

Chief Marketing Officer

anna.borjesson@addsecure.com

Rasmus Pedersen

Chief Financial Officer

rasmus.pedersen@addsecure.com

Krister Tånneryd

Chief Operating Officer

krister.tanneryd@addsecure.com

Magnus Lengdell

CTO & President Smart Alarms

magnus.lengdell@addsecure.com

Nils Kjölhede

Chief Mergers & Acquisitions Officer

nils.kjolhede@addsecure.com

Sten Olsson

Chief Corporate Development Officer

sten.olsson@addsecure.com

Johanna Giorgi

Chief Sustainability Officer

johanna.giorgi@addsecure.com

Mats Genberg

President Smart Rescue

mats.genberg@addsecure.com

Johan Frilund

President Smart Transport

johan.frilund@addsecure.com

Marcus Gustring

Chief Business Development Officer

marcus.gustring@addsecure.com

Våre eiere

Våre eier er hovedsakelig Funds managed by Castik Capital, et europeisk private equity fond med en langsiktig tilnærming til verdiskapning. Minoritetsaksjonærer er Abry Partners og vår egen konsernledergruppe.

 

 

 

Vi sikrer data og kritisk kommunikasjon i en oppkoblet verden